Wii Planet polskie forum o Nintendo Wii

Pełna wersja: Pomocy-problem z neogamma,homebrew i indianapwns
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Na początek-ładnie błagam o pomoc Sad

Na gwiazdkę dostałam wii-używane,przerobione,wersja 4.3
Ściągnęłam sobie grę,wypaliłam na płytce DVD+R Verbatimu programem imgburn prędkością 2x-nie działało.
Zaczęłam czytać wnikliwie fora-okazało się że nie będzie łatwo.Na wii mam kanał NeoGamma który-czy z płytą w napędzie czy bez-(chyba) zawiesza się-ciągle czarny ekran.Doczytałam się,że są inne tego typu programy(nie wiem czy to poprawna nazwa dla kanałów na wii c: )i wynalazłam WiiFlow.
Myślałam,że będzie łatwiej ale tak:musiałam pobrać najpierw Homebrew,a żeby to zadziałało to jeszcze jakiś installer i Hackmii.Wybrałam installer Indianapwns bo jest kompatybilny z moją wersją konsoli.
Postępowałam więc zgodnie z instrukcją------>http://wiibrew.org/wiki/Homebrew_setup
Ściągnęłam jak trzeba,zrzuciłam dokładnie te same pliki jakie są w instrukcji na kartę SD 8GB format FAT32
Wrzucam do konsoli i idę po ścieżce dostępu zawartej w instrukcji
Potem miałam-wg instrukcji-znaleźć jakiś obrazek z Indiana Jones(tak przynajmniej zrozumiałam)ale go nie ma.Już pół dnia szukam rozwiązania na mój problem,więc jestem wdzięczna każdemu,kto pomoże.Tym bardziej,że jestem żółtodziobem,stąd też prośba o wypowiedzi "łopatologiczne".
Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi,ponieważ szlag mnie już trafia -.-'
Myślę, że głównym problemem jest to, że masz kradzioną grę. Ściągać można majtki a nie gry.
(27-12-2011 22:11)Margot napisał(a): [ -> ]Myślę, że głównym problemem jest to, że masz kradzioną grę. Ściągać można majtki a nie gry.

Ciekawe czy Ty masz softmoda ?
Jesli tak to w jakim celu ?Dodgy
kenkra, ja nie mam softmoda, moja konsola, owszem ma. I owszem, odpalam kopie zapasowe gier z pendrive'a, ale są to kopie zapasowe gier, które kupiłam, a nie ściągnęłam. Odsyłam do regulaminu, który powinien być przez wszystkich użytkowników przeczytany. Coś jeszcze mam tłumaczyć?
Jakże nielubiana przeze mnie złośnica Margot niestety utrudnia wam piractwo, a szkoda, po co płacić, skoro jest za darmo. Temat zamykam, bo jeszcze ktoś się przyczepi że piractwa nie tępię, a że jestem łaskawy to za wścibskość Margot warna nie postawię.
ja tylko dodam ze takie odzywki kenkra to mozesz na targu robic. albo stosujesz sie do naszych zasad albo nikt cie nie zmusza do korzystania z forumSmile
Przekierowanie